سفارش ایزو

شرکت تایید شده جهت مشاوره پیاده سازی، استقرار و اخذ گواهینامه های بین المللی (ISO, HSE)

جهت دریافت گواهینامه ایزو معتبر فرم زیر را تکمیل نمایید:

نام شرکت/سازمان/واحد صنفی/شخص *
نام مدیر عامل
نام درخواست دهنده *
شماره تلفن *
زمینه فعالیت *
تعداد پرسنل
پست الکترونیک *
گواهینامه های درخواستی *
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.

سوالات متداول

ایزو چیست؟

ایزو استاندارد بین المللی جهت رعایت اصول مدیریت کیفیت برای فرآیندهای اجرایی طی تولید محصول یا ارائه خدمات است که توسط سازمان بین المللی استانداردسازی (ISO)، تدوین می گردد.

گواهینامه ایزو چیست؟

گواهی نامه در لغت فارسی به معنای شهادت نامه یا استشهادیه است، گواهینامه ایزو سند رسمی سازمانهایی است که تایید می کند مستندات و دستورالعمل های استاندارد ایزو تدوین شده را اجرایی کرده اند. گواهی ایزو مستند میکند که سازمان توانسته یک سیستم مدیریت، فرآیند تولید، خدمات یا رویه مستند سازی تمامی الزامات استاندارد سازی و تضمین کیفیت را اجرایی کرده است.

چرا دریافت گواهینامه ایزو مهم است؟

با افزایش رقابت تجاری بین سازمانها در ایران، کسب و کارها تلاش می کنند تولیدات یا خدمات خود را با استانداردهای کیفیت شناخته شده بین المللی تطبیق دهند تا تعداد بیشتری از مصرف کنندگان را جذب کنند. این شرکت ها عمدتاً بر کیفیت کالای تولیدی یا کیفیت ارائه خدمات که ارائه می دهند، تمرکز می کنند. علاوه براین چندین کسب و کار در هر اندازه با انواع مختلفی از گواهینامه ها و چالش های استاندارد روبرو هستند، اما سطح پیچیدگی برای همه یکسان است.

مراحل اخذ گواهینامه ایزو چگونه است؟

مراحل اخذ گواهینامه ایزو خیلی پیچیده نیست، فقط کافی است بدانید به کسب و کار شما چه گواهینامه ایزو (یی) تعلق می گیرد، و سپس مستندات ایزو درخواستی را در مجموعه خود اجرایی کنید.

مرجع صدور گواهی ایزو در ایران کیست؟

NACI (ناسی/نیسی) ایران به عنوان نهاد اعتباربخشی CB های معتبر در ایران، مرجع صدور گواهینامه ایزو را تایید می کند. در حال حاضر 22 شرکت توسط مرکز تایید صلاحیت ایران جهت صدور سرتیفیکیت ایزو تایید صلاحیت شده اند. شما می توانید جهت شناسایی مرجع صدور گواهینامه ایزو مورد تایید نظام تایید صلاحیت ایران به سامانه مرکز ملی تایید صلاحیت ایران وارد شوید.

مرجع صدور گواهی ISO تحت اعتبار IAF کیست؟

IAF مخفف International Accreditation Forum یعنی انجمن اعتباربخشی بین المللی می باشد. در حال حاضر IAF هفتاد سازمان اعتبار دهنده در دنیا را تایید کرده است که سازمان های اعتبار دهنده مراجع صدور گواهی ISO را مشخص و اعتبارسنجی می کنند. برای مشاهده لیست مراجع صادر کننده ایزو تحت اعتبار IAF می بایست وارد سایت انجمن اعتباربخشی بین المللی شوید.

سازمان استاندارد ایران کیست؟

سازمان ملی استاندارد ایران Iran National Standards Organization  (INSO) توسط سازمان بین الملی استاندارد (ISO) تنها سازمان ذیصلاح در کشور ایران برای تدوین و انتشار استانداردهای ملی شناخته شده است. سازمان استاندارد ایران مرجع رسمی حاکمیت جهت سیاستگذاری، نظارت در زمینه اجرای دستورالعمل استاندارد، تشویق صنایع و کسب و کارها جهت حرکت به سمت استانداردسازی و تضمین کیفیت کالا و خدمات را برعهده دارد.

علامت استاندارد ایران چیست؟

تعریف مرحوم مرتضی ممیز از طراحی نشان استاندارد ایران: “در طراحی نشان استاندارد توانستم از قلمی استفاده کنم که به خوبی حروف اختصاری ISIRI را تبدیل به کلمه ایران کنم. دوست داشتم کادر فلش مانندی اطراف نوشته را ببندد. کادری را در دو زاویه کاملاً تیز و دو زاویه دیگر منحنی رسم کردم. تا در نهایت فلش حداکثر و حداقل را که رسم آن بیان کننده داوری موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در محصولات است را نشان دهد. اما این حد سادگی برای سفارش دهنده کافی نبود، پس سعی کردم با اضافه کردن خطوط بیشتر حالت فلش را نمایان تر کنم.”

نشان CE (سی ای) مخفف چیست؟

استاندارد CE نشان اعلامیه انطباق محصول با قوانین اتحادیه اروپا EU می باشد. CE مخفف Conformité Européene به معنای “انطباق اروپایی” است. نشان استاندارد CE یک علامت گواهی است که بر روی انواع خاصی از محصولات چسبانده می شود که با قوانین و استانداردهای اتحادیه اروپا در مورد بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست منطبق باشند.

گواهینامه CE چیست؟

منطقه اقتصادی اروپا (EEA) دومین بازار بزرگ در جهان است. چنانچه نیاز دارید محصولات خود را به بازار اتحادیه اروپا وارد نمایید، دریافت گواهینامه CE برای طیف گسترده ای از محصولات لازم و اجباری است. گواهی CE مارک نشان می دهد که محصول شما با دستورالعمل های سختگیرانه ایمنی محصول اتحادیه اروپا مطابقت دارد.

صلاحیت ایمنی اداره کار چیست؟

گواهی تایید صلاحیت ایمنی با نام های صلاحیت ایمنی اداره کار، صلاحیت ایمنی پیمانکاران، گواهینامه HSE، گواهینامه HSE اداره کار یا گواهینامه تعیین صلاحیت ایمنی شرکت های پیمانکاری توسط متقاضیان سرچ می شود. گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران توسط اداره کار استان ها صادر می شود.

گواهینامه تعیین صلاحیت و رتبه بندی شرکت های خدماتی چیست؟

گواهینامه تعیین صلاحیت و رتبه بندی شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی مهندسی توسط متقاضیان با نام های تایید صلاحیت پیمانکاری، صلاحیت اداره کار، تایید صلاحیت اداره کار، رتبه بندی شرکت های خدماتی، گواهی رتبه بندی شرکت های خدماتی، مجوز اداره کار یا صلاحیت پیمانکاری اداره کار عنوان می شود.

هزینه صدور گواهینامه ایزو چقدر است؟

هزینه اخذ گواهینامه ایزو توسط مراجع صدور گواهی ISO متفاوت است و بستگی به نوع استاندارد ایزو درخواستی، انتخاب مرجع صدور ایزو، نوع فعالیت سازمان شما، بزرگی یا کوچکی سازمان شما، تعداد پرسنل سازمانی، تعداد سایت های شرکت درخواست کننده و نوسانات ریالی و دلاری، دارد.

پیمایش به بالا